Hakkimizda

Online Tescil

Marka

Patent

Tasarım

Kalite Belgelendirme

Blog

Tasarım Tescil » Tasarım Tescili Ücretleri » Muğla Patent Muğla Patent Tasarım Tescil, Tasarım Tescili Ücretleri, Muğla Patent yurtiçi ve yurtdışı tasarım tescil başvuru ve itiraz hizmetlerini inceleyebilirsiniz.
Tasarım Tescil » Tasarım Tescili Ücretleri

Tasarım

Tasarım Tescil

Muğla Patent, Tasarım Nedir, Tasarım Tescil nedir, Endüstriyel tasarım ne olduğuna dair ayrıntıları Muğla Patent’ te bulabilirsiniz. Bize ulaşabilirsiniz.

Tasarım Nedir » Tasarım Tescil Nedir

Muğla Patent, Tasarım Tescil ve tasarım tescili başvuru koşullarını, istenen belgeler, ücretler dahil tüm bilgileri Muğla Patent’ de bulabilirsiniz.

Tasarım Tescili » Tasarım Tescil Başvuru

Muğla Patent, Tasarım tescil itiraz, Tasarım tescil bülten yayına itirazlar ve ücretlere ilişkin detaylı bilgileri Muğla Patent’ de bulabilirsiniz.

Tasarım Tescil İtiraz » Bülten Yayınına İtiraz

Herhangi bir fikri mülkiyet ofisi tarafından yapılan tasarım,itiraza konu olan tasarımın yenilik ve ayırt edici niteliğinin değerlendirilmesinde dikkate alınır.

Tasarım Tescilin İptali

Yurtdışı tasarım tescil başvuru şekilleri,tescil kriterleri ve tescil süreçlerini aşağıda inceleyebilirsiniz.Bize e-posta adresinden ulaşabilirsiniz.

Yurtdışı Tasarım Tescil » Uluslararası Tasarım Tescil

Tasarım tescil sorgulamaları anında online aşağıdaki linklerden,Uzman görüşleri için Muğla Patent danışmanlarından ÜCRETSİZ yardım alabilirsiniz.

Tasarım Tescil Sorgulama » Tasarım Araştırma

Muğla Patent, 2019 İNDİRİMLİ Tekli Tasarım Tescil Ücretleri 420 TL, 5’li tasarım tescil fiyatları 938 TL, 10’ lu tasarım işlem maliyetleri 1.616 TL’ dir.

Tasarım Tescil Ücretleri