Hakkimizda

Online Tescil

Marka

Patent

Tasarım

Kalite Belgelendirme

Blog

Marka Tescil » Başvuru ve Belge İşlemleri » Muğla Patent Muğla Patent Marka Tescil Başvuru ve Belge İşlemleri, resmi harç bedeli ve en ucuz toplam işlem fiyatlarını Muğla Patent sunmaktadır.
Marka Tescil » Başvuru ve Belge İşlemleri

Marka

Marka Tescil

Marka Tescil Muğla;Marka tescili nasıl yapılır, isim hakkı nasıl alınır, marka tescil başvuru işlemleri için Muğla Patent farkını inceleyebilirsiniz.

Marka Tescil Muğla » Yeni Marka, Şirket ve Firma İsimleri

Marka nedir?, Markanın önemi nedir?,Ortak Marka nedir?,Hizmet Markası nedir?, Garanti markası nedir? ilgili tüm ayrıntıları Muğla Patentde bulabilirsiniz.

Marka Nedir » Hizmet, Ortak ve Garanti Markası Nedir

Muğla Patent, İNDİRİMLİ 2019 marka tescil fiyatları KDV dahil 381 TL, belge ücretleri 668 TL, toplam işlem maliyetleri 1.049 TL, yenileme ücreti 754 TL’ dir.

Marka Tescil Fiyatları » Marka Tescil Ücreti

Marka tescil sınıfları 34 adet ticaret 11 adet hizmet sınıflarından oluşmaktadır Her bir sınıf altında onlarca mal veya hizmet emtiaları yer almaktadır.

Marka Tescil Sınıfları Listesi

Marka Tescili veya Tescilli Marka Nedir?,Marka tescil belgesi nedir?,nerede ve nasıl marka tescil başvurusu yapılacağının ayrıntıları Muğla Patentde bulabilirsi

Marka Tescili Nedir Nasıl Yapılır

Marka Logo tescili nasıl yapılır? Logo veya simgeler Marka kelimesiyle birlikte veya tek başına logo tescil başvurusu yapılabilir. Bize ulaşın.

Marka Logo Tescili Nasıl Yapılır

Marka tescil başvurusu için Muğla Patente gönderilecek Belgeler evraklar ve olası riskleri Muğla Patent marka vekil ve danışmanlarından ücretsiz alabilirsiniz.

Marka Tescili İçin Gerekli Evraklar Belgeler Nelerdir

Online marka tescil nasıl yapılmalıdır,nelere dikkat edilmelidir,ödenecek ücretleri adım adım online marka tescil başvuru yardım dosyasında inceleyebilirsiniz.

Online Marka Tescil Başvurusu Nasıl Yapılır

Muğla Patent Marka Danışmanlığı; Hukuki Danışmanlık, Marka Tescil, Marka İsimlendirme ve Yeni Marka Yaratma Danışmanlığı modüllerinden oluşmaktadır.

Muğla Marka Hukuki Danışmanlık

Muğla Patent, Marka tescil süresi ve süreci nedir, tescil sürecindeki itirazlar ve marka tescil belgelendirme iş ve işlemlerini aşağıda bulabilirsiniz.

Marka Tescil Süresi Nedir

Marka Tescil Belgesi Nedir Nasıl Alınır;Muğla Patentin marka tescil belgesi için istediği belgeler,süreçler ve toplam maiyetlere ilişkin bilgiler bulabilirsiniz

Marka Tescil Belgesi Nedir Nasıl Alınır

Marka Patent Tescil Firma Ofis ve Danışmanların Seçimi en az yatırım yapılan marka projesi kadar önemsenmelidir.Bize e-postadan ulaşabilirsiniz.

Marka Tescil Firma,Ofis ve Danışman Seçimi

Marka izleme ve takip hizmetleri Muğla Patent' in etkili ve önemli hizmet alanlarından birisidir. Türk Patent ve Marka Kurumu başvuru yapılan marka tescil incel

Marka İzleme ve Takip

Muğla Patent Marka İtiraz işlemleri, TPMK YİDK itirazlarına ilişkin bilgileri, itiraz ücreti, istenen belgeleri ve hukuki argumanları inceleyebilirsiniz.

Marka İtiraz İşlemleri » TPMK YİDK İtirazları

Muğla Patent,Marka tescil yenileme resmi Türk Patent ücreti 840 TL (KDV Dahil), Hizmet Ücreti 59 TL olmak üzere toplam 899 TL'dir. Bize ulaşabilirsiniz.

Marka Tescil Yenileme İşlemleri » Yenileme Ücreti

Muğla Patent, Yurtdışı (Uluslararası) marka tescil işlemleri, Madrid protokolü kapsamında tek merkezden çoklu ülke başvurularını inceleyebilirsiniz.

Yurtdışı Marka Tescil » Uluslararası Marka Tescili

Muğla Patent, Marka kısmi/tümden devir resmi Türk Patent ücreti 610 TL (KDV Dahil), Hizmet Ücreti 199 TL olmak üzere toplam 845 TL'dir. Bize ulaşın.

Marka Devir İşlemleri » Muğla Marka Devri Sözleşmesi